Kalendáře


detaily ukazky webKaždý kalendář je originál! Nediktuji Vám, jestli mají být na konkrétní měsíc fotky na výšku nebo na šířku a kolik jich na jednom listě bude, jednotlivé listy vždy přizpůsobuji Vašim fotografiím. S fotografií si ráda hraji, takže ve svém kalendáři můžete mít jak vložené celé fotografie, tak i různé výřezy postav a koláže. Tato metoda mi umožňuje vložit na jeden list například více sourozenců z různých fotografií. Odstraním nevhodná pozadí fotografie (například koš s prádlem, trčící strom z hlavy a podobně). Výsledný kalendář Vám zpřístupním ve fotogalerii, až po schválení posíláte platbu a přejete-li si kalendáře i s tiskem, tak po zaplacení ihned odesílám do tisku.

Varianta A = Stolní (14-ti denní) kalendář
Na Stolní kalendář je potřeba dodat 28 fotografií, dále můžete zaslat seznam narozenin a výročí, které u jednotlivých dnů můžete mít zapsané a na každý týden lze vložit jeden Vámi dodaný citát (nebo libovolný text) pod fotografii!

Varianta B = Měsíční kalendáře

Na měsíční kalendář je třeba 12 fotografií (fotografií na jednotlivé měsíce může být ale i více), titulní stránka může obsahovat další fotografii nebo koláž z jednotlivých listů.

Můžete zvolit, formát na výšku nebo na šířku.

Varianta C = kombinace stolní + nástěnný měsíční

při objednání měsíčního i stolního kalendáře za předpokladu společných fotografií, tedy celkem 28 fotografií, kdy v měsíčním kalendáři je použito 12 fotografií ze stolního kalendáře) je zvýhodněná cena dohromady 1500,-

 

Ceny za zpracování jsou stanoveny na max. 50,- Kč za jednu stranu v kalendáři, na straně může být použito i více fotografií (to je výhoda v případě, kdy byste rádi měli na jednotlivých listech například více sourozenců a nemáte je na jedné společné fotografii).

 

varianta počet fotografií cena za zpracování (bez ohledu na počet výtisků) cena za tisk / ks
stolní kalendář 28 1300,- Kč 249,-
měsíční nástěnný kalendář 12 600,- Kč A4 ... 189,-, A3 ... 289,-, úzký "kuchyňský" 149,-
kombinace měsíční a nástěnný ze stejných fotografií 27 1900,- zvýhoděná cena: 1500,- Kč (celkem za měsíční i stolní) viz. výše
roční kalendář 1 50,- Kč dle zvoleného rozměru do velikosti A1
kapesní roční kalendářík (oboustranný) 1 50,- Kč 9,90
Poštovné dle ceníku České pošty.

Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH 21%.

Pokud chcete kalendáře i s tiskem jako dárek pod stromeček, tak již s objednáním příliš neotálejte a své fotografie zasílejte do konce listopadu. V prosinci již nemohu garantovat dodání do vánoc a je lépe se domluvit e-mailem nebo telefonicky na aktuálních možnostech. Kalendáře můžete objednávat i celoročně.

Jsem ráda, že se vracíte a necháváte si kalendáře dělat opakovaně. Stálým zákazníkům proto automaticky poskytuji slevy!

w mesicni a3 velka fotka a
mesicni A3 jmena kolazovy
w mesicni a3 velka fotka
w mesicni a3 velka fotka a
rocni
stolni 2014 dys uk
w mesicni a3 velka fotka a
detail ciselnik mesicni
mesicni A3 jmena kolazovy
w mesicni a3 jmena
w mesicni a3 jmena
mesicni rodinny
stolni 2014 dys uk
stolni 2014 list
w mesicni a3 velka fotka a
w mesicni a3 velka fotka a
w mesicni a3 jmena
w mesicni a3 velka fotka a